BROWARD ÜNİVERSİTESİ

AKADEMİK BÖLÜMLER: İşletme Yönetimi Havacılık İletişim & Tasarım Mühendislik ve Bilgisayar Bilimi

Üniversite Detayları:

Genel Bakış

Broward College, Fort Lauderdale -Florida'daki bir devlet üniversitesidir. Florida College Sisteminin bir parçasıdır. Florida'nın iki yıllık fakültelerini genişletme hamlesinin bir parçası olarak 1959 yılında kurulmuştur. 2008'de, “devlet kolejine” atanan okullardan biri olduğunu ve dört yıllık lisans dereceleri sunabileceği anlamına gelen mevcut adını kabul etmiştir. 2012 yılında Broward College, Washington D.C. merkezli Aspen Enstitüsü tarafından, ulusal çapta ülkedeki topluluk kolejlerinin arasında yüzde 10’luk bir değere sahiptir.

Broward College, bir dizi prestijli yayın, anket ve kuruluş tarafından ulusal çapta, en iyi yüksek öğretim kurumu olarak seçilmiştir. 2016 yılında, üniversite bir kez daha, 2014-15 akademik yılından gelen veriler nazarında bu listelerin birçoğunda belirgin bir şekilde tekrardan yer almıştır.

Sıralama, yüksek talep gören alanlarda üstün eğitim başarısı sağlama, mevcut ve gelişmekte olan endüstrilerdeki bir yıllık sertifikaları teşvik etme fırsatlarını belirleme başarısı, küçük ve büyük kuruluşlarda dahil olmak üzere tüm mecralarda hizmet odaklı olduğu için yüksek puanlar almıştır.

BROWARD KOLEJİ BAŞARI SIRALAMASI :

İLK 10’DA

Broward Koleji, Aspen Enstitüsü tarafından ayrıcalıklı bir Finalist ve Aspen Enstitüsü Koleji Mükemmellik Programı tarafından ulusal çapta , ilk 3 devlet üniversitesinden biri olarak seçildi.

EN KAZANÇLI

Broward College mezunları, yapılan son araştırmalara göre işgücü piyasasına tecrübeleriyle en büyük katkıyı sağlamıştır.

EN İYİ LİSANS EĞİTİMİ

Uluslararası Okullar Birliği (CIS) tarafından akreditasyonu onaylanan, En İyi Dört Yıllık Meslek ve Ticaret Okulu olarak tanındı.