• Yaklaşımımız

  Study in Florida uluslararası yüksek öğrenime vizyoner bir yaklaşım getiriyor.

  Dünya çapındaki öğrencilerin çoğunun Amerikan eğitimine çok değer vermesine rağmen, birçok öğrenci dünya standartlarında üniversitelere kayıt olmak için yeterli finansmana sahip olmadığından ve online eğitimin uluslararası yüksek  öğrenimde hala birçok kısıtlaması olduğundan Study in Florida bu yeni yaklaşımla yola çıkmıştır.

  VİZYONUMUZ

  Yenilikçi yaklaşımımız; Amerika’nın en iyi devlet üniversiteleri ve özel üniversiteler tarafından uygulanan eğitim modelini, uluslararası öğrencilerin, kendi ülkelerinde yüz yüze sınıflarda verilen eğitimlerle alabilmelerini sağlar.

   ORTAKLARIMIZ

  Amerikan akreditasyon standartlarında uygun yerel akademik kurumlarla ortaklık yapıyoruz.

  ABD akreditasyon standartlarını karşıladığı onaylanmış fakülteler ile çalışıyor ve ABD üniversitesi tarafından verilen aynı müfredattaki dersleri İngilizce olarak veriyoruz.

  ÖĞRENCİLERİMİZ

  Öğrenciler ortak çalıştığımız Üniversitelere anında kabul edilirler ve önemli ölçüde düşük öğrenim ücreti ile başlarlar. Eğitimleri süresince herhangi bir Amerikan üniversitesine transfer edilebilecek ders kredileri kazanırlar. Bu sayede aldıkları kredileri kendi ülkelerinde ya da herhangi bir ülkeye giderek de saydırabilirler.

  VAADİMİZ

  Study in Florida, Amerika’daki yüksek öğrenim maliyetleri, öğrenci vizesi almanın zorlukları ve Amerikan üniversitelerine girmenin önündeki diğer olağan engeller olmaksızın, Amerikan üniversitesi eğitimi almak ve Amerikan Üniversitesi diplomasına sahip olmak için öğrencilere benzersiz fırsatlar sunar.