GARANTİLİ KABUL
GARANTİLİ BURSLAR

Study in Florida, tüm dünyadaki öğrencilerin 2 + 2 sisteme katılarak 2 yıl İstanbul’da, 2 yıl Florida’da eğitim almaları için üniversite öğrenim harcının %50’si kadar garantili bursla uluslararası yükseköğretimin kapılarını açıyor.

 • Hak ettiğiniz Amerikan Üniversite’sinde istediğiniz Mühendislik Programına katılın.

Detaylı bilgi

Birini seç

Daha Parlak Bir Gelecek İçin Küresel Oluşum

En Son Teknolojinin Ön Saflarında Olun

Mühendisler, her alanda güçlü bir etkiye sahiptir.

 • Kariyer yolu

  Genel olarak temel mühendislik bölümleri toplumumuzda revaçtadır. Çalışma İstatistikleri Bürosu'na göre, biyomedikal, elektronik, telekomünikasyon ve bilgisayar mühendisleri için iş büyümesi %9 ile % 64 arasında değişmektedir.

 • Bu Program Benim İçin Uygun mu?

  Mühendis olmak, seçtiğiniz sektörde lider olmak için sürekli kendinizi geliştirmek demektir. Tıp, elektronik ve iletişim alanlarında yeni fikirler ve teknolojilerin yaratıcısı olacaksınız.

 • AKREDİTASYON

  Broward Center of Turkey' nin ortak çalıştığı üniversitelerinin tümü, yerel ve uluslararası olarak, Kolejler Birliği Güney Kolejleri ve Okulları Birliği SACS-COC tarafından onaylanmıştır. SACS-COC, Güney Amerika'da derece veren yüksek öğretim kurumlarının akreditasyonu için bölgesel bir organdır.

 • Fakülte

  Dersler, alanında uzman ve tecrübeli öğretim üyeleri tarafından verilmektedir. Öğretim üyelerimiz arasında Jordan Üniversitesi, Pittsburgh Üniversitesi, Nova Güneydoğu Üniversitesi ve Florida Üniversitesi mezunları bulunmaktadır.

 • Kurslar

  Mühendislik dersleri, mevcut endüstri trendlerine uyum sağlaması amacıyla sektör liderleri ve fakülte tarafından dikkatlice geliştirilmiştir.

 • İngilizce Seviyeniz Önemli Değil

  İngilizce seviyeniz ne olursa olsun, programımıza katılabilirsiniz. TOEFL;IELTS ya da diğer standart İngilizce testlerini geçmiş olmak zorunda değilsiniz. Biz sizin İngilizce seviyenizi belirleyerek, sizi olmanız gereken seviyeye en kısa seviyede ulaşmanız için English for Academic Purposes (EAP) kursuna yerleştireceğiz.